Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NICHIRENSHU avatar NICHIRENSHU 0 Точки

Изпит 15/10

Здравейте въпроса ми е за изпита на 15/10.
Може ли да се участва без екип, разбрах че в началото екипи се сформираха по желание, но пишеше че за другите ще са случайно разпределени. 
Имам още един въпрос, какви изисквания има към проекта?

 

Тагове:
0
Android Development
tilchev92 avatar tilchev92 Trainer 128 Точки

Проекта по принцип е индивидуален, просто по желание може да се групираш с до още 2ма човека. Иначе изискванията ги има още от първата лекция - виж си в страницата на курса "Описание на курсов проект".

1
NICHIRENSHU avatar NICHIRENSHU 0 Точки

Благодаря за отговора. 
А колко са необходимтие точки за успешна защита на проекта?
Или колко точки на каква оценка отговарят?

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здравейте,

100точки отговарят на 3-ка (100 точки курсов проект)

 домашните + оценка също са 100 точки => 3ка

3+3=6краен резултат

За всеки не предал домашни до този етап да си избере две задачи който да реши от домашното и да ми ги представи по време на изпита.

0
and1teachera avatar and1teachera 19 Точки

тоест проекта и домашните са равнопоставени? Извинявам се че задавам отново въпроса за тях ,но в описанието на курса пише: 
Оценката от обучението ще се формира на базата на проект, разработван индивидуално, който ще имате възможност да представите на 8-ми или 15-ти октомври

Оценяването на чужди домашни носи ли точки?

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здравей and1teachera,

Виж сега колегите са написали правилно проекта ти формира оценката на него ще защитиш всичко постигнато по време на курса (когато си писал домашно) и ще имаш възможност да искараш повече над базовата оценка като минем по конспекта. (все пак курса се взима и с 3,кое ще има по голяма тежест за конкретния човек или отбор решавам аз на място за протокола и двете неща имат еднаква тежест)

Домашните имат за цел да ги решите за да минете техническите въпроси които ви давам с които потвърждавам,че материала и курсовата работа е разбрана и писана от вас !

 

Колкото до оценките върху домашните,там е малко сложна тема,но да кажем,че да.

 

Поздрави,

Митко

 

 

1
11/10/2016 20:45:56
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.