Loading...
e.manolov avatar e.manolov 80 Точки

Домашни?

Искам да попитам следното нещо.

Имахме лекция на 01.10.2016, от която лекция имаме домашна и тази домашна трябва да качим в judge до 05.10.2016.

Тъй като, аз си гледам видеата и от предходни лекции и си решавам задачите още преди да сме стигнали до дадената лекция, искам да попитам задължително ли е задачите от дадена лекция  да бъдат качвани в периода от лекцията до .... сряда 23;59ч. Проблем ли е ако аз съм ги качил/решил още преди самата лекция, а в периода от лекцията до ...сряда 23;59ч. не съм качил нищо.

Хубава вечер.

Тагове:
0
Programming Basics
dmaknev avatar dmaknev 49 Точки

Имам следното предположение: Четох някъде из форума, че задачи качени от предишни курсове, не се зачитат, въпреки че не са променяни(а понякога се и променят, но тогава е ясно защо не се зачитат). Да обаче веднъж започнал новия курс, вероятно от там нататък се зачитат. Т.е. отговорът на конкретният ти въпрос, по-скоро би бил ДА, може и предварително, в твоя случай.

От друга страна, отчитането на домашните наистина не работи извън джъджа, т.е. в профилите в софтуни не се отчитат... и ги няма в секция домашни, поне не и по време на текущия курс, може би отиват там чак след като е приключил, но също така забелязвам, че в профила ти в джъджа, на адрес https://judge.softuni.bg/Users/Profile си отчита всичко под "Участия". Но за жалост и това не гарантира нищо.

Считам обаче, че ти се зачитат, защото все още всичко е само с опция "практика", а по-натам друго ще е бутончето, когато има и краен срок.

Но съветът ми е, качи си ги по още веднъж и след лекцията, колко му е? И гледай последното ти решшение да е вярно(100 точки) и да остане такова поне до края на курса, докато не ти го отчете. Само така може да си сигурен, че каквото зависи от теб си направил както трябва.

0
e.manolov avatar e.manolov 80 Точки

Не ми е проблем да си ги реша още веднъж и да си ги кача отново или просто да си копна кода и да го пейста , но понякога може да забравя да ги кача в този период, а знам , че съм ги решил :) 

0
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Просто погледни горе в Results (горе в дясно),. ако имаш всичките точки там значи си ги решил ! 

0
09/10/2016 09:41:56
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.