Loading...
Isibel avatar Isibel 41 Точки

Възможност да си купим книга, тениска или др. от Софтуни - в неделите, когато има изпит

Здравейте, за хората от другите градове, които са на онлайн обучение като мен би било доста удобно в изпитните дни да имат достъп до нещата, които Софтуни предлага (книги, тениски и т.н.). По  принцип моля някой от хората там да ми съдействат, когато искам нещо, но не е много удобно. Аз лично съм си харесала някой неща и ще се радвам ако помислите над предложението ми. 

Поздрави!

Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

На моят изпит - 28 август, имаше едно много отзивчиво момиче на "рецепцията" и всичко налично беше достъпно за закупуване.

Аз си взех тениска, защото книгата вече си я бях взел. :-)

Успех! :-)

0
13/10/2016 08:58:27
Isibel avatar Isibel 41 Точки

За това говорех, вероятно вече има някой, който отговаря за това. Благодаря, успех и не теб! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.