Loading...
koksibg avatar koksibg 892 Точки

За всеки град в който има курсове има и фейсбук група - и не само за октомврийския - специално - а и за предишните

0
sotirona avatar sotirona 25 Точки

Благодаря :) 

0
NonaG avatar NonaG 111 Точки

А приемният изпит само в София ли се провежда?

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Всички приемни изпити са в София. Преди беше по градовете, където се провеждаха курсове, но сега вече - Не - Само в София. Ако неуспееш по някяква причина да се явиш на изпита(като не си задължена да се явяваш - това си е твой избор) - можеш да се явиш следващия път на поправката. Или ако си възпрепядствана и пак поради някаква лична причина не успееш да се явиш на изпита, но си си платила за него - правата ти се пазят - мисля, че беше около 6 месеца след което ако тогава има изпит и искаш да се явиш - трябва да кажеш на администрацията, че поради личната ти причина не си успяла да се явиш и искаш сега(след 6-те месеца) да се явиш - и мисля, че ще ти прехвърлят таксата и няма да плащах отново - поне така стана при мен - но за всеки случай пак се обърни към администрацията, ако неможеш да се явиш на изпита- поради...едикакви си причини...

0
20/10/2016 21:53:06
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.