Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ALEXXX avatar ALEXXX 4 Точки

Въпрос относно оценяването на проекта

Здравейте, Димитър искам да попитам на базата на какво получавам тази отценк. Не искам да бъда разбран погрешно не се интерисувам от отценката, а от нивото на знанията си. Може ли да ми кажете къде са ми бъговете в проекта? Какви са те? Ако имам такива бих искал да знам за да мога да си ги оправя. Моля напишете рецензия по проекта ми. Тук съм за да се уча

Благодаря

Тагове:
4
Android Development 20/10/2016 15:46:48
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки
Best Answer

Здрасти ALEXXX,

Не съм влизал след курса тук,извинявай за късният отговор.

Ще гледам през седмицата да ти върна обратна връзка по пощата която имам към твоето потребилско име,както и на колегите ти който са ми задали сходни въпроси.

Поздрави,

Митко

 

0
g_kancheva avatar g_kancheva 46 Точки

Здравей mitkoI,

И аз бих искала да получа обратна връзка по проекта ми.

Благодаря предварително!

Гергана

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Добавих ви към списъка ми за неделя ;)

 

Поздрави,

Митко

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Митко за тези, които не можахме да дойдем на изпитите, има ли яснота дали ще има ли нова инстанция след 6 месеца?

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здрасти villyjord,

Обърни този въпрос към софтуни тъй като аз не разполагам с административна информация.

 

Поздрави,

Митко

0
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Аз също искам обратна връзща по пощата!

Благодаря предварително!

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здрасти Милко,

Ще ти отговоря събота или неделя.

 

Поздрави,

Митко

0
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Здрасти Митко, още нямам отговор от теб!

Поздрави!

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здравей Милко,

Виж си пощата.

Поздрави,

Митко

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.