Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MarinaStoycheva avatar MarinaStoycheva 4 Точки

Software Technologies - само екипен проект или има изпит?

Здравейте,

Никъде в сайта не успях да открия как точно протича следващата част от TechModule или по-скоро как завършва. Аз съм в онлайн форма и не знам дали ще имам възможност да се включа в екипен проект. Има ли изпит накрая на модула или проекта се явява като изпит? Ако има някой, който е по-наясно, ще съм благодарна да сподели. :)

borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Здравей,

В Tech Modules ще ви въведът в следните езици. JavaScript, C#, PHP и Java, всеки от който ще се изучава по един месец. Целта  на курса е да си изберете с кой език искате да продължите обучението си в следващия модул - Professional. В края на модула има екипен проект, ще трябва да си изберете екип до 6 души и да си избетете технология на която да правите проекта. Ако не познавате никой и неможете да сформирате екип, системата ще ви намери random. Имате дата за защита на проекта, не е нужно всичките да сте там, достатъчно е един човек от екипа да отиде и да го представи. Това ви е изпитът за завършване на модула.

0
MarinaStoycheva avatar MarinaStoycheva 4 Точки

Много благодаря за отговора. Разясниха ми се доста неща.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.