Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nsnskajwjsj avatar nsnskajwjsj 7 Точки

WINDOWS 10

Добър вечер! С Windows 10 съм (някакъв Insider Preview - пиратски) и изтече някакъв срок... сега на някакъв период от време се рестартира просто спира и това е,... някой знае ли как да го оправя или легализирам(без преинсталация) и да си платя, защото утре имам изпит и ако ми се рестарира пак през 15 минути никак няма да е хубаво...

Тагове:
0
Общи приказки 22/10/2016 19:35:09
Swissboy avatar Swissboy 0 Точки

Insider Preview са доста често бъгави билдове който са за цел преди да излезе офиц. версия, да се избегнат всички видове бъгове. До колкото помня след изтичане на тестовия период или изтичане на "пиратския лиценз" започва това рестартиране на 15 минути и дори Windows те предупреждава за това. Изборите са няколко:
1. Теглиш от някой торент тракер активатор за Windows 10 и активираш на ново.(Визирам Microsoft Toolkit 2.6.x)

2. Купуваш си продуктов ключ за Windows 10 Около 300 лв и се активираш като пич със задължителен акаунт във Microsoft.

3. Преинсталираш с някаква Pro версия или Home зависи от нуждите ти(Microsoft са направили доста добър tool за това във сайта си.) активираш с ключ, ако съответно имаш от Windows 7 лиценз лепнат под лаптопа(Препоръчвам ако е възможно), или теглиш пак активатор-активираш и забравяш за Insider Preview. (За мен това винаги е най-добрия вариант защото всичко ти е чисто и можеш да си инсталираш Visual Studio, ако използваш него, пък и цялата работа няма да ти отнеме повече от 2 до 3 часа, съответно ако знаеш какво правиш или се обърни към колега.)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.