Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

krasimir.i.petrov avatar krasimir.i.petrov 11 Точки

И аз това се чудих. Материалите ги има качени, но видеа не. Нищо, нека имаме търпение, ще ги качат :)

0
netbull avatar netbull -4 Точки

е това, което е качено не ми се струва, че е някакъв материал, даже не е обяснено какво е.. за хора с въображение :D

-1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Наистина се иска много въображение когато запалиш скрипта и видиш как изглежда, да се сетиш коя задача от документа с упражненията е. Предполагам, че името на файловете също не подсказва по никакъв начин.

Видео от упражненията ще има днес. Даже може би съвсем скоро.

Упражненията обикновено протичат повече в това присъствените студенти да решават задачки и да задават въпроси, на които да им се обяснява на техния компютър. И по-малко в това да се показва нещо пред всички, но все пак се стараем да се реши на видео поне една задача, която обобщава голяма част от материала.

 

1
netbull avatar netbull -4 Точки

Не е необходимо въображение за това какво прави скрипта, то си личи. По-точно дали е Ваша имплементация на упражнението или от присъстващите някой се е справил добре и това един вид е добре да се покаже на другите.

Не е необходимо да се палим за дребни работи.

Все пак имам възможност до третата лекция нали така :)

-1
26/10/2016 16:37:12
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Това, което съм качил е кода, който писахме вчера по време на записването на видеото :-)

0
netbull avatar netbull -4 Точки

Във форума има ли вариан за Л.С. или трябва да се натрупат и за това точки ?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Не, опцията липсва като цяло. Ако потребителят е оставил някакви контакти в профила си, можеш да му пишеш там (мейли, социални мрежи...).

0
26/10/2016 17:17:11
netbull avatar netbull -4 Точки

да Ви нарушавам личното пространство не ми е присъщо, става въпрос за няколко припоръки относно курса

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

За това пък още по-малко трябва да те притеснява. Заповядай на email или facebook.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.