Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

fpfilipov94 avatar fpfilipov94 7 Точки

ObjectComposition Exercises: 7.DOM Highlighter

Някой има ли идея защо в Judge на този код ми дава грешка 'Unexpected error: Unexpected token )', при положение че при мен в браузъра всичко работи перфектно?

Код: http://pastebin.com/7LDYQq6U

Judge: https://judge.softuni.bg/Contests/Compete/Index/301#6

Условие: 7 от тук

Тагове:
0
JavaScript Advanced 25/10/2016 22:42:54
hammer4 avatar hammer4 115 Точки

И при мен този код бачка, а в джъдж дава "Unexpected error: document is not defined". Някои функции не работели в джъдж, но ние не знаем кои...

Объркал съм вида на тестовете явно съм рефрешнал, прие се.

0
26/10/2016 18:21:20
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки

При теб проблема май е друг, избери DOM стратегията като си събмитваш кода. Другото е че се очаква някаква реукурсия, за да обходиш всички елементи. Така като си го написал, незнам дали ще работи правилно, но пробвай първо да смениш стратегията.

0
hammer4 avatar hammer4 115 Точки

Да, усетих се преди малко. Сигурно съм рефрешнал по някое време, мерси.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.