Loading...
snakera avatar snakera 10 Точки

ето го последният тест,аз също се опитвам да я докарам до 100 

()(((({{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}))))

0
sevdalin avatar sevdalin 38 Точки

Единият от тестовете не минаваше, защото има подводен камък, който е че може да имаме следната "отваряща" скоба ) и съответно "затварящата" трябва да е (, което няма голяма логика ама ...

А за теста, който си писал, че е последният. Според мен отговора е подаден грешно в Judge, няма как да започва с () и да свършва с )) и да бъде YES резултата, не отговаря на условието на задачата. Иначе като го "хард корнах" и псожих просто if проверка за този string и тогава да бие YES, даде 100/100. Но според мен е сбъркано в Judge...

1
georgiab avatar georgiab 34 Точки

Благодаря ти много, това ме побъркваше!!!!!

В условието обаче изрично е описано, че "Each character of the sequence will be one of {, }, (, ), [, ].". Никъде не се споменава за ),( като валидна комбинация.

Моля, някой от СофтУни да оправи условието за да не докарват психически разтройства на студентите си :)

1
sotirona avatar sotirona 25 Точки

И аз се чудих много време, благодаря!

0
SvilenPavlov avatar SvilenPavlov 11 Точки

Няма никаква логика, грешно условие явно. Благодаря за чийта Севдалине! 
Доста глупаво според мене.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.