Loading...
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки
Best Answer

Носи си твоя.
А ако нямаш (възможност), при записването за изпит избери опцията, че искаш да ти осигурят компютър.

0
RifatCholakov avatar RifatCholakov 53 Точки

Благодаря. Щом може ще си нося моя, защото ще е много по добре свикнал съм на него и както и да е друго е да си работиш на твоя лаптоп. И Благодаря за светкавично бързия отговор :)

0
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Друго предимство е, че можеш да си подготвиш в него справочни материали, вече решени задачи, всички презентации и видео-та от курса и изобщо всякакви "пищови", които смяташ, че могат да са ти от полза... :-)

1
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Подготви си мозъка най добре,.  winklaugh

2
cvetomirG avatar cvetomirG 132 Точки

Аз пък ако не пиша на компютър нищо не става, имам лаптоп, но почти не го включвам, сигурно и факта, че ползвам custom клавиатура и мишка допринася за хейта ми за  лаптопите.

 

0
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Е да ,. ама не можеш да си докараш настолния в залата ,.. :D :D ,. а за мен е някак неудобно да пишеш на някакъв друг комп,.. все едно караш чужда кола в която се качваш за първи път 

0
cvetomirG avatar cvetomirG 132 Точки

Затова си нося клавиатурата и мишката и пада :D

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.