Loading...
DarianaStefanova avatar DarianaStefanova 0 Точки

PHP-Blog

След като написах в терминала:php bin/console doctrine:schema:update --force mi sprq bazata ot danni i sega kakvoto i da pravq mi dava greshka i ne iska pod kakvato i forma za tragne

Тагове:
0
Fundamentals Module
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Трябва да си пуснала mysql_start или от xampp-а да стартираш MySQL преди това  bin/console doctrine:sche......

0
DarianaStefanova avatar DarianaStefanova 0 Точки

da to si raboteshe ,no sled tazi komanda sprq i mi dade greshka

0
DarianaStefanova avatar DarianaStefanova 0 Точки

i sega ne znam kak moga otnovo da si q pusna

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Преди това видях, че първо пишем php bin/console doctrine:schema:update и след това 

php bin/console doctrine:schema:update --force

А и трябва да си създала нова база данни - blog преди това.

Ако си го направила покажи грешката която ти дава, че на мен ми се чупи нещо 

Class SoftUniBlogBundle\Controller\Request does not exist

500 Internal Server Error - ReflectionException

явно някъде не съм направил нещо както трябва и аз се боря с тия грешки сега..

0
06/11/2016 13:18:51
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

namespace на Request-а е \Symfony\Component\HttpFoundation\Request

1
DarianaStefanova avatar DarianaStefanova 0 Точки

otkade trqbva da go namerq tova?

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

кое

0
DarianaStefanova avatar DarianaStefanova 0 Точки

Symfony\Component\HttpFoundation\Request

0
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

това е за koksibg

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.