Loading...
dimitarmarinov_ruse avatar dimitarmarinov_ruse 11 Точки

Групов проект задание

Последно като гледам видеото от предния час без много дебати се реши от един човек какъв ще бъде проекта и се избра това, всички ли гласуваха за това или нямаха шанс за избор, защо ми се струва, че ''inperson'' групата взема решение вместо всички. Говореше се че ще се решава и разглеждат различни игри за да се измисли нещо наше и оригинално, и накрая завършихме с крадена идея на други хора просто ще си направим copy paste. Това което аз бях постнал никой нищо не каза и не го обсъдихте изобщо.
Аз си мислех че ще си направим наистина прототип с наши измислени герои и да бъде оригинално, нещо по-сложно което ще ни подготви за големите фирми. 
Като пример аз като домашно за 2-ра част си направих това и мислех че ще е  от тоя сорт на сложност:
https://drive.google.com/drive/folders/0B4pwE5BwFdFNNDhmd3V1YUtRVFU

0
3D Animation 12/11/2016 17:34:51
danipetrova avatar danipetrova 120 Точки

Аз бих помолила, хората от онлайн групата да не ни държите в изолация. Така например както гледам, видеото от 11.11 ще се качи най-вероятно в понеделник, което означава, че за работещите хора като мен уикенда е загубен и изоставаме с 1 седмица. Това че сме онлайн, не означава (предполагам) че сме второстепенен фактор, ние работим със същото желание и хъс за напредък.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.