Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kondoff avatar Kondoff 3 Точки

AJAX and jQuery AJAX - 04.Phonebook

Здравейте,

Решавам задача 04.Phonebook, но очевидно не правя нешо както се очаква защото Judje дава само 66 точки.Грешката която ми показва е :

Unexpected Error: expected "Error" to include "guy"
Ето това ми е решението :
http://pastebin.com/scve7a61 

Ако някой знае къде е проблемът, ще му бъда благодарен да сподели.

 

Тагове:
0
JavaScript Applications
Thenis avatar Thenis 219 Точки

baseUrl-ла ти трябва да е https://phonebook-nakov.firebaseio.com/phonebook.json . Дадено ти е в условието.

0
Kondoff avatar Kondoff 3 Точки

Пробвах го това, но същия резултат

0
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Аз това промених в твоя код и ми даде 100/100

0
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Махни ".json" накрая на url-ла

0
Kondoff avatar Kondoff 3 Точки

Отново тествах, този път тръгна , бях забравил да махна .josn.

Мерси много за supportta

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.