Loading...
batalizator avatar batalizator 1 Точки

Разлика между Programming Basics и Основи на програмирането със C#

В предстоящи курсове има стартиращ през декември курс Основи на програмирането със C# (има такъв и с Java). 

Каква е разликата между тези курсове и този, за който съм кандидатствал (с начало 10 декември) - безплатен начален курс Programming Basics? 

Ако може да се започне с всеки един от тях преди Тех модула, задължително ли е да започна с Programming Basics или мога и с Основи на програмирането със C#, и кой от двата бихте препоръчали за начинаещ програмист (учил съм Visual Basic в гимназията преди 9 години).

*Питам за Основи на програмирането със C#, защото се интересувам от професиоя C# Dev. 

Да очаквам ли да се свърже някой с мен относно приема за 10 декември, или връзката ще е просто мейлът, който се разпраща на 2 декември? 

Благодаря за отделеното време и внимание!

Иван 

0
Programming Basics
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Ралика няма ,. учат те на основни понятия в праграмирането- If конструкции,.. цикли и т.н В този курс по скоро се загатва какво представлява програмирането като базово понятие и няма значение с какъв език ще го започнеш ,. в основната си част всички езици си приличат много 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.