Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

batalizator avatar batalizator 1 Точки

Диплома от Софтуни + работа по време на обучението

Здравейте!

Кандидатствах за подготвителен курс от 10 декември, а от напролет съм мотивиран да започна обучение в Направление C# Dev. 

Преди малко слуайно попаднах на информация, че освен сертификат, мога да получа и диплома. Моля за информация относно това: как се получава диплома, от коя институция се издава (партньорски университет или Софт Уни) и има ли нещо по-специално в обучението, ако искам да получа диплома. 

Също в зависимост от времетраенето на лекциите и броя лекции на седмица, до кога смятате, че е удачно да работя и в кой момент да напусна работа и да се отдам изцяло на обучението в Софт Уни? Работя с фиксирано работно време до 17:30 пон-петък и докато лекциите позволяват, бих посещавал вечерните от 18:00 часа (питам от гледна точка на това да си направя някакъв план, иначе съм сигурен, че в процеса на обучение ще усетя кога имам нужда от повече време и ще напусна работа). 

Желая много успехи на всички настоящи и бъдещи програмисти! 

Иван Иванов

0
Въпроси за SoftUni 22/11/2016 13:49:49
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Сертификати се получават от СофтУни при оценка над 5 ,.. ако толкова искаш да имаш диплома(което според мен е напълно излишно-всеки търси начин на мислене и умения) можеш да се запишеш паралелно в някой от партньорите на СофтУни-има ги в сайта.

По другия въпрос-винаги може да се запишеш онлайн и да си гледаш лекциите по късно ,. няма нужда в началото да напускаш работа ,. поне докато не се убедиш че това е твоето призвание и искаш да се занимаваш сериозно. А да не говорим че по голямата част се записват в СофтУни само за да почнат работа :)

0
batalizator avatar batalizator 1 Точки

Благодаря за отговора! Ще остана на работа със сигурност поне до началото на Tech Fundamentals, пък тогава като имам яснота около времето, което ми е необходимо, ще преценявам. Най-лесно се подава предизвестието :) 

Поздрави! 

0
23/11/2016 00:18:37
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.