Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GallyaNs avatar GallyaNs 23 Точки

Приемен изпит през декември, TechModul- май

Привет на всички.

Има ли опция, след като получа даден оценката си през декемврийския изпит. Имам ли опция да се запиша през май месец без да изплатя нов изпит?

От скоро живея в София плюс това не живея близо до Софтуни и трябва да сменям до три транспорта, а през януари месец ще ми се струва неконфортно.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
morski77 avatar morski77 137 Точки

Оценката от приемния изпит ,мисля важи две години и може да избираш кога и какво да запишеш,така че няма проблем да запишеш май.

Онлайн също е вариант,пропускаш някои неща,но tech модула е в по-голямата си част орентировъчен.

 

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.