Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Judge System

 

Някой може ли да ми обясни, след като отворя линка, защо има само състезания, а никъде не мога да си предам някакви неща като домашни?

 

 

Тагове:
0
Programming Basics 28/11/2016 20:58:02
dydimitrov avatar dydimitrov 41 Точки

Привет,

Колега дай ни малко повече информация по въпроса ти, защото има вариант да гледаш минал току що изпит, който все още не е отключен за публично решаване в judge. Другия вариант, който е и най добрия ако изпитваш такива затруднения пиши на екипа на софтуни с конкретни линкове на нещата които не можеш да отвориш.

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Ами като вляза в системата искам да мога да предавам домашни нищо че съм онлайн. Не мога да стигна до там. Имам възможност само за сътезания. Може ли помощ и стъпки?

0
dydimitrov avatar dydimitrov 41 Точки

Пиши на софтуни теам. Защото аз имах проблем през интернет експлорер не искаше да ми се логва в джъдж само през гоогле хром.пробвай и с друг експлорер.

0
dydimitrov avatar dydimitrov 41 Точки

Да това е правилното избираш състезания после programming basics после упражнения или изпити зависи кои задачи ще решаваш. И натискаш практикувай

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

А трябва ли да влизам или да се регистрирам?

0
dydimitrov avatar dydimitrov 41 Точки

Ползваш потребителското име и парола за софт уни сайта.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.