Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rado84 avatar rado84 1 Точки

Проблем с Fruit Shop

Условието:

Моето решение:

http://pastebin.com/QbUPrLnF
 

Проблемът: когато, въведа "banana, Tuesday, 3", показва 7.5, а не 7.50, както би трябвало и според плейсхолдъра. Ако въведа количество 3.4, тогава показва цената както трябва. Единственият начин 7.5 да стане 7.50 е да ползвам плейсхолдъра за валута - {0:C}, но пък така не знам дали Judge ще приеме задачата за решена. Та въпросът ми е как да го накарам да покаже 7.5 като 7.50?

 

0
Programming Basics 09/06/2016 16:41:19
Kuncavia avatar Kuncavia 1 Точки

Здравейте,

Реших да потърся решението по малко по-различен начин и почти успях: http://pastebin.com/7mVdXRX7

За съжаление, обаче кода дава 2 грешки при orange. Всъщност в момента в който се позлва orange винаги дава грешка тъй като неговата стойност е 0.** Не мога да измисля как да я оправя, без да променям голяма част от кода...

Някакъв съвет?  

0
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

oragne != orange

0
Kuncavia avatar Kuncavia 1 Точки

Майко мила... специално го проверих поне 3 пъти, дали не съм изял/разместил някоя буква... Май е време да си лягам. Благодаря за отговора. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.