Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравей,

От това, което разбирам, си закупил пакет с виртуална машина, но си настроил и ползваш своя, не такава, дадена ти на курса?

0
h.l.b1982 avatar h.l.b1982 -32 Точки

Да не прецених че като е на моя лаптоп мога в къщи да си работя това което сме взели.

-1
h.l.b1982 avatar h.l.b1982 -32 Точки

Ако трябва ще прежаля парите 

-3
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Но идеята не е да ползваш физическа машина (наш компютър) а да ти се даде конфигурирана виртуална машина, която не трябва да настройваш, която да използваш чрез Virtualbox?

0
h.l.b1982 avatar h.l.b1982 -32 Точки

Добре разбирам набутал съм се със 60 лв. Точка по въпроса. Прежалих ги. А и на мене никой нищо не ми давал

-4
h.l.b1982 avatar h.l.b1982 -32 Точки

Аз съм си свалил линукс и съм си го инсталирал. Никой нищо не ми е давал. Прежалих че пари няма да видя

-3
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Питам, точно, за да разбера дали ти е даден достъп до виртуална машина или действително не я използваш. Можеш или да получиш виртуалната, която си заплатил, или да ти възстановим разликата между двете такси, в случай, че не използваш предоставената такава.  

0
h.l.b1982 avatar h.l.b1982 -32 Точки

Никой нищо не ми е давал

-3
h.l.b1982 avatar h.l.b1982 -32 Точки

Прецакан съм със 60 лв. Така да бъде

-5
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Моля те да запазиш малко търпение, докато установим административно как да решим проблема. :)

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

h.l.b1982 - ти четеш ли какво ти пише gdurankiev? Щото имам чувството, че не го правиш...

2
h.l.b1982 avatar h.l.b1982 -32 Точки

Айде без злобни коментари

-4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.