Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Грешка след добавяне на FullName в блога на C#

Моля ви, помогнете ми с разрешаването на този проблем, защото не ми се започва пак отначало, при положение, че не знам дали пак няма да стигна до тук.

Сега виждам, че файлът с инструкциите е редактиран и май ще започна отначало.

EntityValidatioError

Тагове:
0
Софтуерни технологии 02/12/2016 16:13:57
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Валидацията ти се чупи някъде. Виж каква валидация си сложил. Може и да не е от FullName-а, а от Username-а или паролата.

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Валидацията си беше ок, преди да добавя Фулнейм. Всичко си работеше.

0
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Ами махни го и го направи отново ,. така трудно се разбира генезиса на грешката ,. и на мен много често ми гръмваше и в повечето случаи грешката беше в скобичка , в запетайка ,. дребни работи

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Вече започнах всичко наново. Нямам синтактични грешки. Те във вижуал студио се виждат много лесно.

0
03/12/2016 14:09:46
sktomov avatar sktomov 49 Точки

При мен се появи същата грешка, изтрих базата и се оправи.

Поздрави

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Намерих си грешката.

Не съм добавила AuthomaticMigrationDataLossAllowed = true;

 

0
03/12/2016 16:17:20
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.