Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Активно записване за предстоящите модули от януари 2017

Здравейте,

Имам питане, което вярвам не интересува само мен.

Кога ще бъдат анонсирани лекторите, които ще водят курсовете? Мен в частност ме интересува, кой ще води PHP Web.

Поздрави!

3
Въпроси за SoftUni
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Пиша тук, за да не отварям нова тема - същият въпрос за C# Web. Кои ще са трейнърите? От това зависи дали аз (както и други) ще запиша online или onsite. Писах и до info@softuni, но средностатистически отговорите от там идват след 6 дни.
Според мен е нормално щом записването и плащането са активни, поне да знаеш за какво се записваш.

4
07/12/2016 13:55:45
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Не сме разпределили напълно екипите все още, но шансовете са, че екипът от модула Databases ще се запази.

0
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Благодаря за отговора.

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

А какъв ще е графика на C# Web?

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

В меилите за записването, който всички трябва да сме получили има инфо за графика:

 Курсовете, които ще изучаваш в този модул са C# Web Development Basics и C# MVC Frameworks - ASP.NET, по време на които ще напишете собствен MVC Framework на базата на C# и MS SQL Server с разделянето на различни компоненти и ще разширите знанията си до цялостно изграждане на завършени уеб приложения.

Записването за модула е вече активно.......

Първият курс от модула ще стартира на 23 януари, а учебните занятия ще се провеждат както следва:

  • Лекции – всеки вторник от 14:00 до 18:00 часа и всеки петък от 18:00 до 22:00 часа, в зала Knowledge Lab;
  • Упражнения – всеки понеделник от 18:00 до 22:00 часа и всяка сряда от 10:00 до 14:00часа, в зала Knowledge Lab

 

0
07/12/2016 16:38:43
VictoriaVandeva avatar VictoriaVandeva 0 Точки

Аз не съм получила мейл!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.