Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

Цените за модул януари 2017.

Изглежда ми някак несправедливо да се плаща една и съща цена за всеки курс при положение че всеки е с различна трудност, количество материал и кредити. Говоря основно за курса Web Basics. Той е два пъти седмично и дава най-малко кредити от останалите избори. И е със същата продължителност колкото другите курсове.

8
Въпроси за SoftUni
ivan_nenkov avatar ivan_nenkov SoftUni Team 27 Точки

Здравейте,

Относно цените на модулите - един от факторите, който оказва влияние върху ценообразуването е именно броя занятия, но той не е единственият фактор, а има редица други такива. Всички актуални цени на модулите са обявени на сайта ни още през август 2016, при обявяването на новите цени (https://softuni.bg/plans).

По вторият въпрос - редът, в който ще бъдат изучавани модулите DB и C#/Java Fundamentals не е от значение т.е. професия C# Dev. може да се стартира с модул C# DB и след това да се продължи със C# Fundamentals или обратното, в зависимост от стартиращите модули. Това е планирано и заложено в учебния ни план. За модулите C# и Java Web ситуацията е различна и е задължително да сте преминали през DB и Fundamentals, за да се стравите, както е упоменато и в имейлите, които сте получили. 

Поздрави!

 

-3
07/12/2016 20:15:41
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Струва ми се, че DB Advanced все още го има програмата за DB модула и като казвате, че няма значение поредността на модулите не се ли получава ситуация в която, хората ще се сблъскат с ORM, code first подхода, интерфейси, наследяване, атрибути и т.н. преди да са се сблъскали с някакво по-смислено ООП? (тъй като няма да са минали Fundamentals и съответно ООП курсовете)

4
07/12/2016 18:56:30
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Има ситуация, в която определен материал може да се наложи да се учи на по-дълбоко ниво, ако се вземе предвид факта, че не е изучаван преди. Ще се случи, ако има такава нужда.

1
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

ivan_nenkov   Всички актуални цени на модулите са обявени на сайта ни още през август 2017   ???

0
ivan_nenkov avatar ivan_nenkov SoftUni Team 27 Точки

Извинявам се за грешката, имах предвид август 2016 :)

1
Gruychev avatar Gruychev 15 Точки

Ivan_nenkov моля запознай се с този пост на Наков за цената от 390 лева обявена през август 2016.

https://softuni.bg/forum/11027/novi-ceni-na-kursovete

"Със СофтУни 3.0 удвоихме броя учебни часове за всички модули, съответно удвоихме и екипите от преподаватели и асистенти, удвоихме и всички разходи около вашето обучение. "

Аз не мисля, че за Web Basics  часовете са удвоени, по-скоро обратното. Но таксата е променена от август 2016.

 

2
07/12/2016 22:28:58
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Както е казал Иван Ненков, факторът учебни часове съществува, но не е единствен. В поста на Наков, който си дал също са дадени няколко фактора.

Модулът Web Basics не се е водил до сега, така че реално никой за него до момента не е плащал по-малко. Единият от курсовете в модула е чисто нов, а другият ще притърпи сериозна корекция в посока автоматизиране в judge системата.

-3
bedamusa avatar bedamusa 8 Точки

Аз не виждам защо се спори за модул за който дори (или поне аз) не виждам програма за воденето му в модула  пише няма активно обучение?

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.