Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

e.manolov avatar e.manolov 80 Точки

Programming Fundamentals

Здравейте, имам следното питане относно Тех Модула , в който модул ще се запиша след няколко дни.

Гледам лекциите от м.Септември на Programming Fundamentals и там виждам, че има две групи.

Примерно едната група е от 11:00-15:00 , а другата от 18:00-22:00.

Въпросът ми е , предварително ли трябва да си изберем коя група ще посещаваме или можем да си ходим и в двете (когато имаме време).

Става въпрос за присъствено обучени.

 

Благодаря ви.

Тагове:
0
Fundamentals Module
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

Хубаво е да посещаваш тази, която си си избрал, защото има вероятност да няма места в другата ( след като не си се записал не си в сметките за местата), но ако има - ходи и на другата. Аз лично като бях в TechModule ходех и на двете групи, но това е въпрос на време и личен избор.

0
e.manolov avatar e.manolov 80 Точки

А кога мога да очаквам да получа този мейл с възможността да си избирам група. Тъй като вече съм се записал, а все още не съм получил този мейл.

Благодаря ви за отговорите.

0
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

Момичетата на рецепцията отговарят за това да разпратят имейлите до вас. Следователно за това кога ще се случи трябва да се обърнеш към тях. За тази цел отиди в "Контакти" и им звънни ( в работно време) или прати имейл на посочените там ;-).

0
e.manolov avatar e.manolov 80 Точки

Благодаря.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.