Loading...
g.s.nikolov avatar g.s.nikolov 2 Точки

Проблем при проект с Java

Здравейте колеги, имам следния проблем, направил съм си блог и искам да сложа коментари под всяка статия, но проблема ми е, че при метода на създаване на коментара не мога да измисля как да си взема ид-то на статитята за да мога да направя под всяка статития да излизат само нейните коментари. Това е проекта ми в GitHub: https://github.com/gsnikolov/CulinaryBlog

Тагове:
DStefanow avatar DStefanow 112 Точки
Best Answer

Най- общия вариант, който мога да ти кажа е, че можеш да направиш проверка в контролера при зареждане на поста дали такъв пост, с такова id, има някакви коментари, ако ползваш Mvc концепция е като при останалите полета. Можеш след това да направиш метод, който прави един select от базата и взима тези коментари, които сочат към id- то а поста ( връзката между таблица постове и коментари е един към много). След това може да ги заредиш в един списък и при самото печатане на html да ги покажеш

0
15/12/2016 18:59:28
g.s.nikolov avatar g.s.nikolov 2 Точки

Здравей, благодаря за помощта. Успях да ги направя !! 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.