Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

yordanovus avatar yordanovus 7 Точки

Каква е разликата между "интензивна" и "разширена" присъствена група за модул Technology Fundamentals?

За модул Technology Fundamentals, започващ през януари 2017г. са обявени две присъствени групи - "интензивна" и "разширена".

Въпросът ми е: Каква е разликата между двата вида групи по същество, по - подробно?

Благодаря предварително!

1
Fundamentals Module
yordanovus avatar yordanovus 7 Точки

Аз в крайна сметка се обадих по телефона на рецепцията и ми поясниха, че интензивната група ще е такава, каквато е била до сега стандартната в предишни издания, а в разширената ще се преподава абсолютно същия материал, но по - подробно и като брой занятия ще бъде по - дълга от другата за целия модул. Както и че ако например човек има по - слабо представяне от изпита или му е по - трудно да навлиза в материята по негови лични наблюдения, то разширената група очевидно би била по - подходяща за него;

0
petarke avatar petarke 0 Точки

мерси много за информацията!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.