Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Подготовка за Web Fundamentals още сега?

Сега, когато приключи Technology Fundamentals, имаме повече от месец до започването на следващия курс от JavaScript професията - Web Fundamentals - HTML5. Можем ли да се подготвяме още от сега по стария курс от Август месец, за да не губим излишно време? Ще има ли съществени промени в бъдещия курс от досегашния му формат?

Тагове:
0
Web Basics
worminer avatar worminer 104 Точки

Здравей,

Според мен не го прави това понеже аз направих така с Software Technologies курса и между двете инстанции нямаше почти нищо общо.
но пък ако имаш време и ти се занимава никога не е излишно..

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

По принцип тази материя съм я взел от курсове в Lynda.com. Очаквам в новото издание на курса да има до 10% нови за мен неща.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.