Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

maria_ruskova avatar maria_ruskova 15 Точки

C# OOP дати за изпити

Честита Нова Година, хора!

Искам да попитам дали някой знае кога ще е следващият модул C#Advanced, че така и не се явих на това ООП и още си ми виси.

Интересува ме дали трябва да го презаписвам, за да се явя на изпитите или мога да си платя само изпитите.

Ако някой има инфо, ще му бъда много задължена, ако сподели. :)

Тагове:
1
C# Advanced
TihomirDimov avatar TihomirDimov 161 Точки

Здравей и на мен ми виси C# OOP Advanced. Мисля, че следващите изпити са чак през Август, а за C# Advanced може би и по-рано

0
03/01/2017 23:40:50
maria_ruskova avatar maria_ruskova 15 Точки

А дали можем да се явяваме така на следващата инстанция, след като са минали редовните дати и поправителната сесия на нашата?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Може, да. Отново се счита като поправителен изпит. Само, че в този изпит 100% от оценката са точките от изпит без допълнителни бонуси.

1
maria_ruskova avatar maria_ruskova 15 Точки

Много благодаря!

Значи следващите изпити са август по ООП, така ли? Да следя кога са редовните дати за следващата инстанция на модула.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Юли-Август - нямаме финални дати, но в този диапазон, да.

1
TihomirDimov avatar TihomirDimov 161 Точки

RoYaL помислете с екипа дали е възможно записването само на една част от модула (само дин или два измежду трите - C# Advanced, OOP и OOP Advanced) за тези, които искат да повишат оценка. По този начин ще може да се опресни материала, да се ползват и бонусите и ще бъде допълнителен приход за академията. Мисля че в последния JS, който карах имаше възможност да се записват само отделните модули или поне първия като допълнителен курс.

В моя случай нямах времето да се подготвя за OOP Advanced, реших задачата без следване на КПК принципите, а на порпавката изобщо не можах да дойда.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Презаписването на модул, който вече си карал е на половин цена, което горе долу е колкото един курс от схемата за отворените курсове.

1
TihomirDimov avatar TihomirDimov 161 Точки

Thx RoYal. Това значи ли, че мога да презапиша целия модул за 130 лв (онлайн) и да имам безплатен достъп до 3 трите редовни изпита в модула?

0
maria_ruskova avatar maria_ruskova 15 Точки

Аз гледах C# DB Fundamentals - януари 2017, като му дам плащане, не ми предлага половин цена, а на мен DB advanced ми беше невъзможен курс без ООП и трябва и Databases Advanced - Entity Framework да карам втори път. Не знам защо така.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Пакетите за презаписване ги пускаме индивидуално след като се свържете с нас по email.

TihomirDimov, да, купувайки модула (на половин цена) си купуваш и правото да участваш в изпити без да доплащаш за тях.

1
ibosev avatar ibosev 54 Точки

Темата е малко стара вече, но да се включа с един въпрос. Виждам, че е стартирал курс Java Fundamentals, а C# Fundamentals няма. Изпитите са абсолютно идентични за двата езика и за трите курса в модула. Не може ли да се явим на изпит като го пишем на друг език? Така ще може да се явим на изпит преди Август.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.