Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Spray avatar Spray 2 Точки

Още при кандидатсване се избира групата, online или присъствена, а e-maila идва след това.
Ако искаш да провериш просто натисни "кандидатсвай" горе в менюто на сайта и виж.
Ако не помниш групата която си избрал при кандидатсване, мисля , че до определенно време след 3тия урок ако не си предавал домашни ще те прехвърлят в online форма ако си бил присъствена, а ако този вариянт не ти харесва или ако искаш присъствена а си записал online без да помниш вече можеш да се обадиш на екипа на софт уни на този телефон 359 899 55 55 92

0
IvanStoykov avatar IvanStoykov 0 Точки

Благодаря за отговора! Още при кандидатстване съм избрал присъствена форма, а в e-mail-а са предложени четири курсови групи (в различни часове) ми се предлага да избера една от четирите чрез линк. За този избор казвам, че не успявам да направя. Ще звънна по телефона, както и Вие предлагате.

 

 

 

0
Spray avatar Spray 2 Точки

за тези групи мисля че можеш да избереш от профила си в софт уни 
Профил -> скроллваш малко  надоло дето е лентата с "обучения" "учебен план" и други и цъкаш на обучения
там би трябвало да ти изкара график на записани модули : Programming basics и отдоло Курс : Programming basics - януари 2017 и срещу него най-отдясно има "Избери група"

ако това не стане нз как xD

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.