Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mmddimitrova avatar mmddimitrova 433 Точки

Бихте ли удължили срока за проверка на домашни?

Здравейте,

В тази тема от вчера Наков обяви, че крайният срок за проверка на домашните ще е до днес сутринта.

Искам да попитам дали е възможно да се увеличи срока за проверка за домашните. Не бяхте уточнили предварително какъв ще е той и аз лично реших да проверя домашните след явяването ми на изпита, а той беше вчера. Не съм получила и никакъв коментар на половината от домашните ми, а останалите са с по един.

Поздрави!

 

2
Programming Basics
Yulia avatar Yulia 1346 Точки
Best Answer

Ами системата за оценяването още не е затворена, така че дерзай докато можеш :)

0
mmddimitrova avatar mmddimitrova 433 Точки

Вече го свърших, но мисля, че ще е добре да се даде поне още един ден и да се обяви като новина, а не като подкоментар на друга тема. :)

1
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Подкрепям. Точните часове и дати са хубаво нещо, особено когато всичко останало е толкова объркано и хаотично...

3
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Наистина доста объркани станаха нещата днес. Той Наков сигурно е доста зает с всякакви други неща и естествено, че не може да огрее навсякъде, но другите седим и се чудим последно какво става.

 

Аз доколкото разбрах, проблемът със срока на домашните е, че тъй като те влизат в оценката на присъствено обучаващите се, след изготвяне на класирането няма как да се взимат предвид тепърва оценени и направени домашни. И аз едва се справих, въпреки че имам доста свободно време.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.