Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

desislava777 avatar desislava777 165 Точки

Знанията от Programming Basics стигат ли ми за започване на работа?

Здравейте. Имам един въпрос. Тъй като работя ипроявявам задълбочен интерес към програмирането програмирането дали е възможно, ако получа оценка над 5,00 на изпита на 19 март и бъда приета в Софтуни да започна да работя дистанционно за софтуерна фирма, като си запазя сегашното работно място. Очаквам отговор и благодаря предварително.

 

Тагове:
-2
Въпроси за SoftUni 26/01/2017 15:02:28
NikolayLiubomirov avatar NikolayLiubomirov 82 Точки

Няма начин, както каза Наков - "За да станеш съвсем, ама съвсем начинаещ програмист ти трябва минимум 8 месеца здраво учене". Programming Basics ти дава знания, с които можеш да решаваш задачи от 5ти клас, но не и да разработваш професионален софтуер.

1
26/01/2017 17:34:56
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.