Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stoyan.grigorov avatar stoyan.grigorov 37 Точки

Лаптопи

Имам следното предложение/запитване:

 

Имайки предвид големия брой от хора които учат/преподават в СофтУни, всеки от тях ползва лаптоп(duh..). Интересува ме СофтУни има ли някакво партньорство или нещо от сорта където студентите можем да си закупим лаптоп на по-ниска цена от пазарната ( реално по-ниска спрямо популярни сайтове като laptop.bg ardes jar и тн. а не като по черните петъци по-ниска ).

Та ако няма такова нещо, поне аз не знам за такова, смятям , че като идея не е лошо. Какво мислите ?

 

Ако вече тази тема е обсъждана се извинявам предварително за спама. :)

sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

https://softuni.bg/news/laptops-for-softuni-students

0
stoyan.grigorov avatar stoyan.grigorov 37 Точки

Питах ги относно промоцията и ето какво ми казаха:


 

Здравейте тази оферта за студенти на СофтУни още ли важи ? https://softuni.bg/news/laptops-for-softuni-students
5% на всички леново лаптопи ?



ЗДравейте  
вече не е актуална  

но освен това трябва имате и ваучер с код  



А каква е тогава офертата за студенти на софтуни?


в момента няма такава, но можем да предложим за вас 2 % отстъпка , от моделите , които не са в пормоция

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.