Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Откривам дискусията по C# Basics изпитите

Колеги, вече е разрешено свободно да дискутирате задачите от изпитите по C# Basics.

Качил съм всички задачи, тестове и авторски решения (8-те варианта) в сайта на курса C# основи: https://softuni.bg/trainings/coursesinstances/details/2.

Ще има скалиране на точките, защото някои изпитни теми се оказаха по-тудни от другите.

Очаквайте официално класиране утре (вторник).

До няколко дни ще обявим класиране и информация за записване, както и бройки и т.н. Имаме много рбота тази нощ, така че имайте търпение. До няколко дни предстои да обявим доста неща:

  • Скалирани резултати от изпитите
  • Първо класиране
  • Начало на записванията
  • Записвания за СофтУни конф
  • Ще обявим курс по комуникационни умения (само за шампионите)
  • Уточнаване на критериите за стипендиите
  • Презентация MT&M колежа и на ВСУ
  • Представяне на банковите кредити
  • Обявяване на дати за нови C# Basics курсове и нови изпити

Имайте търпение. Ще ви пратим мейли за всичко по-важно. Всичко останало ще обявим на нашия сайт и във FB.

Наков

54
Programming Basics
MarinPetrov avatar MarinPetrov 20 Точки

Здравейте някой може ли да ми каже ,каде точно ми е грешката в 4-задача "Magic Strings" от 11.04.2014г.
ето и линкче към задачата ! http://pastebin.com/qYvzd9h2 ,алгоритъма за вариациите няма смисъл да го проверявате верен си е изкарва всички комбинации !

0
anilak avatar anilak 28 Точки

Стринговете трябва да се отпечатват в лексикографски ред по условие. Твоите са разбъркани.

1
MarinPetrov avatar MarinPetrov 20 Точки

Благодаря колежке ! Уж така го направих ,ама switchovete друго казват ! :)

0
anilak avatar anilak 28 Точки

Ето го твоето РЕШЕНИЕ малко коригирано, за да даде 100/100. Можеш да видиш, че само са сменени последователността на case-овете в switch-овете.

1
MarinPetrov avatar MarinPetrov 20 Точки

Благодаря колежке ,много кофти се получи , задачата докато я видях веднага си взех кода за комбинациите и написах задачата за 10 минути и после 3 часа си блъсках главата , накрая не ми остана време за 5 ,а тя беше лесна , Ама забравих ,че в началото на изпита казаха ,че в примера битовете са 2 ,а не един и извиках Наков и той ,като ми каза че са 2 в примера ,чак тогава се сетих, много се закопах с тая четвърта задача .Нищо надявам се на следващия изпит на Java да не се спека толкова много ,опита учи. Успех в SoftUni колежке !

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.