Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Simon56 avatar Simon56 0 Точки

Университет

Здравейте,бих искал да попитам дали мога да посетя ваш урок,за да добия представа какво,е тъй като не бях одобрен,вероятно заради това,че съм закъснял с кандидатстването.Понеже имам приятел,който не може да присъства,има ангажимент,който съвпада с вашите уроци,възможно ли е да се освобождават места заради това,че някои от хората,които са кандидатствали няма да участват?Възможно ли е да бъда одобрен или е прекалено късно за повторно кандидатстване?Попълних документът,изискващ данни за кандидатстването

 

 

 

Благодаря предварително за вашия отговор

0
Въпроси за SoftUni
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки
Best Answer

Здравейте,

 

След направена справка, виждам че сте подали кандидатурата си за курса Programming Basics на 12 януари. Курсът ще стартира на 4 март, като сте избрали присъствена форма на обучени. Приемният изпит ще се проведе на 7 май.

 

Все пак, при желание от Ваша страна, може да прехвърлим кандидатурата Ви за курса от 14 януари в онлайн форма на обучени и да имате възможността да се явите по-рано на изпит - 19 март. Материалите са достъпни от https://softuni.bg/trainings/1559/programming-basics-january-2017, а таксата за изпит е 50 лева.

 

Записаните курсисти за курса от януари и за курса от март, ще стартират заедно обучението си в първия задължителен модул в SoftUni - Tech Module. Те ще имат правото да изберат между присъствена и онлайн форма на обучение, след успешно положен изпит.

 

Оставам на разположение при допълнителни въпроси.

 

Поздрави,

Алекс

 

 

1
02/02/2017 14:23:00
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.