Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kristian1322 avatar Kristian1322 1 Точки

Asus x550ma

Изключих го от контакта докато работи и после не иска да се включи носих го на ремонт за 3път и нищо не ми казаха помогне те спешно е махнал съм батерията защото спря да работи след първия път с този проблем 

Тагове:
Chetiov avatar Chetiov 5 Точки

Често се поврежда буксата на захранването или самото захранване изгаря (прекъсва контакт). Друг често срещан варянт е повредена РАМ компютъра просто няма да стартира. Изгорял видео ускорител/процесор също са възможни и много други. Не е възможно да ти се помогне дистанционно с хардуерен проблем.

Имаш ли по подробна информация какво се случва при опит да стартираш?

 

0
Kristian1322 avatar Kristian1322 1 Точки

Лед светлината и леко пищи само това работи

0
Kristian1322 avatar Kristian1322 1 Точки

Оправих си го сам проблем с малка кръгла батерия

Мерси все пак

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.