Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Присъствено обучение или онлайн.

Понеже вече тотално се обърках. Искам да питам някой от екипа на SoftUni. 
Изкарах курса C# Basic. Бях записан on-line. В профила ми е записано, "Форма на обучение: Онлайн".
Това значи ли че само онлайн мога да се запиша или ако успеха ми стига, мога да се запиша и присъствено ?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
viraldim avatar viraldim 21 Точки

От това което съм разбрал аз нещата седят така: 

-изчакваш крайното класиране и ако си класиран (днеска по някое време ще се разбере) ще имаш ново запитване дали искаш да продължиш оналйн или присъствено в зависимост от резултата ти.

1
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Ето за това ново запитване ми беше проблема, ще го има ли или не.

0
viraldim avatar viraldim 21 Точки

Мисля че ще го има под формата на това да си избереш дата и час за лекций в случая в който си класиран и си платил семестъра и има повече от една група за ниво 1.(това е което съм разбрал и аз) Във връзка с това не мога да съм сигорен само за едно кога ще се плаща той и как ще се навържат нещата с поправителния изпит и със стипендиантите ама честно да ти кажа това не ми е най-големия проблем. Като гледам каква е прогрмата за семестъра трябва много добре да се замисля дали искам да се запиша точно в този момент. За HTML/CSS имам някакви общи познания и много малко JS но от PHP и Java абсолютно нищо не разбирам. За това мен ме интересуваше повече каква точно е програмата за да мога да си направя смеката дали сега е правилния момент да почна присъствено (ако въобще съм приет де). Сигорен съм че скоро ще ни отоговорят на тези въпроси като се избистрят нещата с приямния изпит.

Най-добре е да сме търпеливи и да се радваме на почивката докато я има :D.

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

След тоя курс започва Java, като нивото ще е подобно, само че курса ще е малко по-кратък, понеже вече сте наясно какво са променливи и цикли. След това идват HTML и CSS, JavaScript Basics и PHP Basics, които са един след друг и материала ще е пак подобен, но ще гледаме да надграждаме с всеки курс с нещо малко, за да не се тъпче на едно място. Идеята ни е да вземем начинаещи хора и да ги научим, а не хора с опит, които да дойдат и да си вземат изпитите само. Целта ни е да направим хората кадърни, а не да ги плашим. Мисля, че това е твоя шанс да научиш нещо.

Знаем, че хората няма да знаят всички езици, като PHP, JS, Java... Затова ги минаваме за да имат идея от всичко. 

8
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.