Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mugen123123 avatar mugen123123 0 Точки

Ориентирайте ме на къде

Здравейте, имам въпрос. 
 Кои езици (или не знам как да се изразя) са тези, по които не е нужно да се пише код и пак да работиш в ИТ сектора. Кои курсове в СофтУни трябва да се започнат. Знам за HTML и CSS, но за тях Наков беше споменал, че почти не се търсят на пазара или ако се търсят се изисква да имаш пакет от знания на други езици. По коя нишка трябва да вървя Programing Basics или нещо друго ?
Чакам мненията Ви !
Благодаря на отзовалите се !

0
Въпроси за SoftUni
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

 

Може да пробваш Дигиталната ни академия. Отново ще си в IT сектора, но като специалист по дигитален маркетинг, оптимизация на търсенето, интернет продажби и пр.

 

Поздрави,

Иван

0
09/02/2017 15:02:10
mugen123123 avatar mugen123123 0 Точки

Благодаря за предложението. 

Има ли смисъл да се обучава човек в тази сфера, търсят ли се въобще кадри и има ли възможност да се обучавам онлайн.

 Поздрави.

0
09/02/2017 16:40:38
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.