Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

maria_ruskova avatar maria_ruskova 15 Точки

QA HW - Subversion

Здравейте, от известно време се опитвам да си кача нещо, каквото и да е, в репозиторито със svn, но не мога да се ориентирам как да се преборя с тази грешка: svn: E160024: MKCOL not allowed

Търсих по форумите, разбрах, че някои хора са се я махнали като са трили някакви неща, примерно снимки, заради които е възниквала, аз като пробвах да изтрия нещо, за да видя откъде идва грешката, то ми даде друга грешка...

Някой, който е попадал на такова нещо, ако може да ми помогне, бих била мн благодарна.

Тагове:
0
QA Fundamentals 06/02/2017 00:41:33
indominus avatar indominus 10 Точки

Принципно, при свн (а и не само), всички проблеми (ако разбира се, не броим конфликтите :)), проблема е при ъпдейт от репозиторите, и по-точно, че не е изпълнен (или не пълно). На мен ми се е случвало, от мои промени при комит, ако базата данни (в моя случай си е sqlite) нещо е умряла при комита. и след това ме кара да ъпдейтвам, въпреки, че само моите промени са там.

Тоест, цялото това писане е, да си изпълниш svn update, ако не си. Ако си ... може да търсим и по детайлно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.