Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Jordan_Dobrev12 avatar Jordan_Dobrev12 336 Точки

По-добра комуникация за хората онлайн

Здравейте колеги.

Реших да споделя с вас това , което на мен лично би ми било много полезно ,а именно да имам по-добра комуникация с хората , който като мен нямат възможност да бъдат в присъствена форма на обучение и гледат качените видеа и правят домашните си сами.

Мисля си за нещо като LiveChat , събираме се (да речем) 3-4 човека онлайн и (примерно) си пускаме един скайп чат

и така започваме да си помагаме да решаваме заедно задачите , вместо да се чудим как да решим дадена задача.

Лично аз ще се чувствам доста по-мотивиран да уча , като знам , че не съм сам и има с кой да споделя идеята си как да се реши

дадена задача , а пък и тъкмо ще се запозня с нови хора , което би било страхотно.

Може би всичко това звучи малко тъпо , но...мисля , че ако се получи би било полезно за всички.

Вие какво мислите по въпроса ?

5
Предложения и проблеми 08/02/2017 17:50:05
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Това със скайп съм го правил в отборна работа в Телерик :)

Много готино се получи защото бяхме и от различни градове , но пък се справихме много добре.

Няма нищо по-хубаво от мигновената комуникация , а не да чакаш в някоя група някой да напише нещо.

Такова чакане убива особено като се право проект и ти трябва мигновен отговор.

Поне за мен тези групи са губи време особено за такива неща.

1
Lubomirrrr avatar Lubomirrrr 32 Точки

Кои са тези групи във facebox,аз членувам в една запустяла:D

Все бъркам с тези съобщения

1
12/02/2017 01:45:41
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.