Loading...
Yavor2012 avatar Yavor2012 15 Точки

[Exam Problems] C# Basics - 14.04.2014 Morning - {2} Biggest Triple - Насоки за решаване?

Здравейте колеги,

Мъча се да реша тази задача и нещо не ми хрумват много адекватни идеи и затова трших да се обърна към вас. Питането ми е следното: какъв според ввас е най-добрия начин да се раздели линията на от числа на тройки. Мислех за substring(), но при условие , че броя на цифрите е променлив не ми се връзва. Нещо не мога грам да отлепя и затова реших да ви питам за насоки. Моля само да ми кажете някакъв начин или място от което да прочета, защото решението и сам го виждам, но искам да хвана как се стига до него. Задачата е "Biggest Tripple" от изпита C# Basics от 14.04.2014г. сутринта.Благодаря ви предварително за отделеното време!

 

Поздрави!

Тагове:
1
Programming Basics 30/03/2015 11:36:19
anna.ilieva avatar anna.ilieva 6 Точки

Здравей Явор, може ли да напишеш условието на задачата? 

 

Поздрави,

0
ThePSXHive avatar ThePSXHive 436 Точки

Преди да напишеш мнение в дадена тема, обърни внимание на датата от която е темата, защото така вече 3 теми са били "съживени" макар че авторът отдавна е разрешил проблемът.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.