Loading...
Iamnikkysiderov avatar Iamnikkysiderov 15 Точки

ПОМОЩ: Задача 2 Command Interpreter - Exam Preparation III - Programming Fundamentals - 65/100

Та получавам 65/100 и не мога да си дам обяснение къде може да греша... най-лошото е, че всички нулеви тестове минават и трябва сам да се сетя... Уви, не успявам... Ето го и кода:

http://pastebin.com/kZbKfV40

Тагове:
0
Programming Fundamentals
valcho62 avatar valcho62 178 Точки

Данните на входа могат да имат повече спейсове (" a single line, separated by one or more whitespaces. ")

Оправи си сплита.

0
Iamnikkysiderov avatar Iamnikkysiderov 15 Точки

Да разбрах го това, но не знам как мога да го направя търсех в интернет, обаче там мисля, че го правят с REGEX, а аз не съм го учил това.. може да го погледна... Ако знаеш иначе друг начин, по който мога да го направя ще е добре!

0
alex99q avatar alex99q 1 Точки

Пробвай така да взимаш input-а

List<string> numbers = Console.ReadLine().Split(new char[] { ' ' }, StringSplitOptions.RemoveEmptyEntries).ToList();

0
25/02/2017 20:44:59
Iamnikkysiderov avatar Iamnikkysiderov 15 Точки

Пробвах, обаче не работи 65/100 си стои :Д

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.