Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Семинари и лекции.

Разгледах няколко минали семинара които са минали и е нямало как да присъствам. 
Имам едно предложение към хората които се занимават със записването на презентациите.
От материалите които съм изгледал до сега, тези които са снимани с камера, голяма част от материала който се проектира или прожектира(не знам кой по-точния термин), не се вижда добре, а по някога въобще не се вижда. 

При лекциите и презентациите при  които се записва само екрана, нещата вече се виждат добре.
Друго нещо е качеството на звука. В много от случаите има много страничен шум и на моменти е трудно да се разбира какво говори лектора.

Искам да добавя и още нещо.
Лекторите да повтарят, зададените въпроси от публиката. Трудно е да се разбере въпроса в повечето случаи.

Тагове:
anto84 avatar anto84 16 Точки

Добър ден, бях записал семинара Linux за начинаещи проведен на 15.04 като наблюдател. . В системата никъде не виждам още презентация и видео. 

Ще бъде ли качено видео + презентация от въпросния семинар, може би е още твърде рано?

По принцип материалите от изминалите семинарите качват ли се в системата?

2
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Има качено видео:
Видео

Абонирай се за канала на SoftUni в Youtube за да виждаш новите видеа.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.