Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PavelKolashev avatar PavelKolashev 5 Точки

Programming Basics - Old Exams

Здравейте, искам да попитам защо всички "Old Exams" задачи са на английски език и има ли ги на български или ще трябва да си ги превеждам първо :/

Тагове:
0
Programming Basics
VladimirAnaniev avatar VladimirAnaniev 54 Точки

На английски са и ме съмнява да има български версии, защото всички материали от старите курсове по онсови на програмирането са на английски. Ще трябва да си ги преведеш, все пак за да си програмист се изискват някакви познания по английски език.

Успех!

0
PavelKolashev avatar PavelKolashev 5 Точки

Аз ще си ги преведа, но ще изгубя време а ако ги решавам на английски директно по трудно ще усмислям условията. Видях, че там задачите са 5. Знаеш ли кой вид задачи липсва?

0
VladimirAnaniev avatar VladimirAnaniev 54 Точки

Не мисля, че някой вид задачи от сегашните липсва, дори старите изпити покриват повече матриал и задачите са по-сложни.

Ако разгледаш някой курс по Programming Basics от преди март 2016 ще видиш, че има лекции които сега не се изучават в този курс.

0
MartinBG avatar MartinBG 4803 Точки

Да, така е.

Аз лично съм малко разочарован, че са смъкнали нивото по новата програма.

Материалът е мно-о-ого разтеглен във времето, а задачите за упражнения са еднотипни и по-скоро скучни, но това си е мое мнение.

0
PavelKolashev avatar PavelKolashev 5 Точки

Аз просто пререших всички минали изпити по два пъти и търсех някакви нови задачи. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.