Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

radoslavval avatar radoslavval 0 Точки

Активационен код за JetBrains WebStorm

Искам да попитам дали мога да продалжа да използвам активационния код предоставен от softuni след като си преинсталирам компютъра или трябва да ползвам нов в монета ми е активирана програмата с кода който имам.

Тагове:
0
Web Basics
Sim0o0na:
Отговорено е.
petyo_lazarov92 avatar petyo_lazarov92 57 Точки

Да, можеш да използваш същия активационен код, след преинсталацията. Преди време аз също смених лаптопа, и стана със същата регистрация. Периода на валидност обаче си остава стария.

1
28/02/2017 11:19:20
radoslavval avatar radoslavval 0 Точки

Благодаря за бързия отговор.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.