Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

hristo3874 avatar hristo3874 11 Точки

Предложение за нов курс (Xamarin)

Здравейте,
Имам предложение, което смятам, че ще бъде одобрено от доста хора, интересуващи се в сферата на мобилните приложения и особено тези, занимаващи се с езика за програмиране C#.

Моето предложение е, ако не съществува като идея вече - да се създаде курс за програмиране в средата на Visual/Xamarin Studio, на езика C#, с така нашумелия Xamarin SDK. Смятам, че той е доста прогресивен и с огромни възможности, към които и това, че той е "Cross-platform". Мисля, че би имало много желаещи да се запишат на подобен курс, за да научат повече за това как да използват този мощен инструмент в мобилното програмиране. 

Това е моето предложение, надявам се да се хареса на всички ви.
Благодаря за вниманието и успешно кодиране! :)

Тагове:
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Best Answer

Харесвам Xamarin. Хубава технология. Остава да намерим преподавател. Желание имаме, ама трябва да се намери кой да го води.

Наков

4
01/03/2017 07:39:15
hristo3874 avatar hristo3874 11 Точки

Надявам се да има успех с намирането на такъв скоро.
Благодаря за отзива и за всичките часове видеа, които са помогнали на много хора, включително на мен, да постигнат успехи в сферата на софтуера.
Наков's Admirer

0
Axiomatik avatar Axiomatik 2422 Точки

Would it be possible for Николай Костов to hold a course on Xamarin in 2021 ?

Best regards,

 

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.