Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

itanev avatar itanev 1 Точки

03. Mankind

Здравейте може ли малко помощ не мога да разбера къде ми е грешка.Нуливите тестове минават ,но другите ми дават,че са грешни.Задачата е от домашното за Inheritance

http://pastebin.com/RLCP2MGT

Тагове:
0
Java OOP Basics
g.s.nikolov avatar g.s.nikolov 2 Точки

Здравей колега от 1 ден  мъча тази задача и накрая стигнах до извода, че 2рия нулев тест е грешен. За да си сметнеш 

Salary per hour , weekSalary не трябва да го делиш на 7 дни (тоест цялата седмица), а само на 5 и така 2рия тест ти излиза грешен, всичко друго ти е 100 от 100....

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.