Loading...
Viktor_Dakov avatar Viktor_Dakov 9 Точки

Стипендии за топ 30 по време или класиране ?

Здравейте колеги,

въпросът ми е дали хората, които ще бъдат викани на интервю ще са топ 30 по време или топ 30 по класиране. Не мисля, че ще е честно ако е по класиране, защото хората, които са пропуснали нулевото ниво просто няма как да изкарат повече от 100 точки и съответно да са в топ 30 по класиране.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Топ 30 са около 50-50 онлайн към присъствено, така че значи има хора които са успели да се класират. 

1
Viktor_Dakov avatar Viktor_Dakov 9 Точки

Знае ли се вече кои са тези хора ( раздадени ли са имейли).

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

В момента пращаме мейли.

2
Viktor_Dakov avatar Viktor_Dakov 9 Точки

А онлайн хората как ще се разпределят ? По това кой има точки от форума и съответно 100.56 точки примерно или по време ?

0
Velichkov avatar Velichkov 87 Точки

Виждам, че в мейла пише ако имаме 500т. на изпита да изчакаме до 17ти и ако не сме получили писмор да се платиме таксата, но късно го видях и избрах да съм на присъствено обучение за 390лв. (Плащане чрез EasyPay) , сега ми пише Плащането за ниво 1  е активно. Предполагам да изчакам с плащането, защото имам 500т. на изпита и в крайна сметка мога да бъда избран за стипендиант?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.