Loading...
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Проблем с анкетите в сайта.

Проблема е, че ползвате една и съща анкета винаги, която обаче не пасва на всеки курс. Примерно в анкетата за курса C# Web Development Basics има въпрос относно асистентите, а такива въобще няма. Също има въпрос за екипния проект, но такъв също няма. Аз на подобен въпрос няма как да отговоря, 2 ли, 6 ли, незнам :)

ambiorix avatar ambiorix 640 Точки

Здравейте. 

Само да допълня, че също и въпросите за преподавателите не са коректни, защото ако някой курс се води от повече от един лектор(basics, fundamentals), а пък аз съм гледал само един от тях, то не знам какво да напиша за другите и се чудя каква оценка да им дам, а няма възможност да не се даде такава(не съм 100% сигурен). Това е по-скоро в техен ущърб отколкото наш.

Може би трябва да има checkbox за тези които иска да оцени човек.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.