Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Защо да не го ползваш? Никой не е казвал такова нещо, просто ще има по - малко благинки, като екстеншъни плъгини, не вярвам да има проблем.

0
cap7ainjack avatar cap7ainjack 20 Точки

Ми на лекцията Божо спомена, че ще позлва 2015 защото в 2017та имало нещо, което е по-различно, ама не е уточнявал какво.

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Ползвай квото ти върши работа, вече не се държим за ръчичка, важното е краен резултат да изкараш.

1
cap7ainjack avatar cap7ainjack 20 Точки

За 1ви път ще пиша MVC за това не съм сигурен кое ще ми върши работa. Ама ще карам.

0
Bojo96 avatar Bojo96 Trainer 147 Точки

Споменах, го защото най-малкото не знаех, че ще излиза сега, а и повечето хора са на 2015 все още. Честно казано няма никакъв проблем и да си него, но например трябва да имаш качено VS15 и 17, ако искаш solution-и от 2017 да ти се отварят на 2015та. Има major changes по csproj и sln.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.