Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Isi86 avatar Isi86 0 Точки

Включване на безжични микрофони към музикална система

Привет,надявам се, че някой би ми помогнал с по-подробна информация с това ,как бих могла да свържа микрофоните си със система 4+1 към лаптоп или тв,понеже съм ужасно невежа с това,а търсенето на съвети в нета все повече ме обърква!

Микрофоните са 

Kam

KAM KWM11 Twin Handheld Wireless Microphone System (VHF 174.1/174.5Mhz)

А музикалната система е sony, дори не знам модела ѝ,но ми изглежда не особено "млада"

Бих качила подробни снимки на всяко нещо,но не открих как мога да го направя!!!

Благодаря ппедварително!!!

Тагове:
0
Общи приказки 08/03/2017 16:41:31
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки
Best Answer

Здравей,

Като гледам, приемникът на кирофоните ти разполага с отделни балансирани изходи (XLR) и един комбиниран, който е за прост 6.3мм аудио жак

В зависимост от това какво поема твоята не-много-млада аудио система ще ти трябва 6.3мм аудио към какъвто вход имаш на разположение, но ако трябва да предполагам, мисля, че нещо такова може да ти свърши работа: 

 

Също така, ако смяташ да използваш този форум, използвай описателни заглавия за въпросите си. 

0
08/03/2017 16:41:09
Isi86 avatar Isi86 0 Точки

Благодаря ти за отговора,излизах да си купя саунд карта (понеже преди съм ползвала),и в комплекта има точно точно този кабел,който ти си ми препоръчал и сега се опитвам да "подкарам " микрофоните и пак не успявам. Не знам как бих могла да пусна снимки,за още малко помощ....,защото вече взех да им се изнервям.... :(

p.s. и понеже съм в англия и в магазина този ме съветва да включа микрофона директно в лаптопа, което ме изуми и смятам, че не можем да се разберем...

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Ако ми кажеш точни марка и модел на аудио системата, мога да се опитам да помогна. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.